На літературні гостини до Житомира: в місті відбудеться книжковий форум «Відсіч. ДієСлово», — АНОНС«Раді повідомити вам та запросити на літературні гостини до Житомира!», - повідомляють на Фейсбук-сторінці «Відсіч. Літературний марафон».

З 29 вересня по 01 жовтня 2023 року в Житомирі відбудеться Книжковий форум «Відсіч. ДієСлово»

В програмі Книжкового форуму «Відсіч. ДієСлово» працює Літературна сцена, на якій будуть проходити ворк-шопи, панельні дискусії, зустрічі з видавцями, поетами та письменниками, книжковими блогерами, переможцями літературного марафону 2022 та 2023 років, музична програма.

Родзинкою книжкової гостини буде Літературний гастрофест за участі територіальних громад Житомирської області що пригощатимуть гостей форуму смаколиками, які полюбляли українські поети та письменники.

Борщем з карасями як любив Тарас Шевченко або ситними галушками про, які так багато писав Котляревський.

Детальна програма Книжкового форуму вже зовсім скоро буде оприлюднена на офіційних сторінках Марафону.

Проект буде втілено за грантової підтримки Українського інституту книги в межах мистецького конкурсу культурно-мистецьких проєктів на організацію і проведення заходів з промоції читання.

Форум відбудеться на території суспільного простору за адресою: місто Житомир, Бульвар Новий, 4 (біля Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича).

Додаткову інформацію щодо проєкту та можливої участі у ньому можна отримати за адресою електронної пошти Марафону – [email protected]

Відсіч. Літературний марафон

На літературні гостини до Житомира: в місті відбудеться книжковий форум «Відсіч. ДієСлово», — АНОНС, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW