У Польщі розповіли, скільки дітей у 2022 році народили українкиПольща, як і багато інших країн світу, стикається з демографічними викликами, і 2022 рік показав, що ця проблема стає ще більш гострою. За даними статистики, в минулому році там було зареєстровано лише 305 132 новонароджених, що є найнижчим показником з часів Другої світової війни.

Як українці вплинули на демографічну статистику в Польщі

Проте минулоріч у Польщі відбулося зростання народжуваності серед іноземних громадян. Відомо, що жінки з інших країн народили 5% від загальної кількості малюків. Іншими словами, кожна двадцята дитина, яка народилася в Польщі, має іноземних батьків.

Особливо вражаючим є вплив українців на цю статистику. За даними, 82% іноземних матерів є громадянками України. Лише за минулий рік у польських пологових будинках на світ з'явилося  13 748 українських малюків.

Експерти вважають, що це пов'язано з початком повномасштабної війни в Україні, через яку тисячі жінок і дітей були вимушені шукати притулок в Польщі. Це створило певні демографічні зсуви.

Звіт Статистичного управління Польщі підкреслює, що кількість пологів українських жінок, які вже стали постійними мешканцями Польщі, удвічі зросла порівняно з 2021 роком і майже в 20 разів перевищує показник 2015 року.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW