Не перевелися ще "комуняки" на РівненщиніСБУ регіону продовжує системно виявляти та блокувати прихильників комуністичного тоталітарного режиму.

Цього разу «лобістами» радянізації виявилися троє мешканців Рівненщини, які у забороненій соцмережі публікували антиукраїнські наративи із закликами відновлення СРСР.

Серед них – уродженець республіки білорусь, який тривалий час проживає у Рівному та серед своїх знайомих неодноразово поширював заборонену в Україні радянську символіку та лозунги, які використовує держава-агресор для ведення інформаційної війни проти нашої держави.

Іншою прихильницею радянізації є уродженка Казахстану, яка тривалий час проживає у м. Здолбунів. Вказана особа, не зважаючи на те, що її син є військовослужбовцем ЗСУ, який отримав поранення на полі бою, захищаючи нашу країну від держави-агресора, продовжувала розповсюджувати символіку та ідеологію комуністичного режиму.

Іншим прихильником радянізації став уродженець рф, який тривалий час проживає у м. Дубно. Фігурант є колишнім військовим та прихильником московського патріархату. Встановлено, що з 2014 року неодноразово в особистих цілях виїжджав до рф та рб.

За вказаними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 436-1 КК України «Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів».

У ході проведених санкціонованих обшуків за місцем проживання вказаних осіб правоохоронцями вилучено технічні засоби та мобільні телефони, що використовувалися у протиправній діяльності.

Заходи із викриття здійснювали співробітники Управління СБ України в Рівненській області, досудове розслідування - ГУ НП в Рівненській області за процесуального керівництва окружних прокуратур.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW