На кордоні з Румунією дві закарпатки «позбулися» незадекларованої сучасної техніки на кілька тисяч євроПід час перетину українсько-румунського кордону у поле зору закарпатських митників потрапили дві громадянки, поведінка яких була дещо збентежена та знервована.

Про це інформує Закарпатська митниця у ФБ.

Обидві, як з’ясувалося пізніше, жительки одного із сіл на Тячівщині, вирішили підзаробити у незаконний спосіб.

Так, повертаючись з Румунії додому через митний пост «Солотвино», жінки наважилися в пішому порядку перемістити через митний кордон України сучасну техніку в обхід декларування та оподаткування. Під час митних формальностей обидві пішохідки обрали «зелений коридор» та запевняли митників, що, окрім особистих речей, нічого більше не переміщують.

Але під час митного контролю інспектори виявили серед речей новенькі планшети, айфони та аксесуари до них. Їх закарпатки не вказали ні в митній декларації, ні усно не заявили. Серед техніки: 7 мобільних телефонів дороговартістної марки Apple iPhone 14, три планшети Apple iPad Pro та три гарнітури Air Pods Pro.

Орієнтовна загальна вартість виявленого товару сягає понад 9 тис євро, тоді як за митним законодавством на одну особу дозволяється переміщувати в ручній поклажі товару до 500 євро та вагою до 50 кг.

Читайте також: Аферисти завозили через Ужгород автівки на продаж під виглядом гуманітарної допомоги

За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил за ч.2 статті 471 Митного кодексу України (недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон громадянами).

Справу розглядатиме митниця, а от не задекларовану техніку – вилучено, остаточну її вартість визначить спеціаліст-експерт.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW