В Одесі судитимуть учасників злочинної групи, які організували мережу підпільних гральних закладівСлідством встановлено, що обвинувачені організували в Одесі діяльність інтерактивних гральних закладів.

Понад рік вони «забезпечували» роботу низки таких закладів в усіх районах міста під виглядом надання послуг із доступу до всесвітньої мережі Інтернет. Гравці допускались у приміщення для проведення азартної гри тільки по телефонному дзвінку з дозволу адміністратора.

При цьому, касири-адміністратори, відповідно до вказівок керівника злочинної групи, приймали рішення про допуск чи не допуск до закладу того або іншого гравця. З метою конспірації незаконного бізнесу приміщення гральних закладів були облаштовані камерами відеоспостереження, а для координації своїх дій спільники підтримували зв’язок через спеціально придбані «адміністраторські» мобільні телефони.

Правоохоронці провели понад 20 обшуків у підпільних гральних закладах, офісних та складських приміщеннях. Виявлено і вилучено понад 2000 одиниць комп’ютерної та іншої техніки – монітори, системні блоки, сервери, маршрутизатори, відеореєстратори, пристрої для друкування чеків, жорсткі диски, чорнову документацію та готівку.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW