У Родинському діти-переселенці отримали подарунки до нового навчального рокуНа порозі нового навчального року діти з Очеретинської громади, які зі своїми родинами знайшли прихисток у Родинському старостинському окрузі, отримали набори шкільного приладдя від начальника Очеретинської МВА Миколи Коваленка, в також психологічне розвантаження від БФ" Волонтерська спілка «Поруч».

У Родинському діти-переселенці отримали подарунки до нового навчального року, фото-1

Начальник Очеретинської МВА Микола Коваленко разом з начальницею Управління по роботі з територіями Оленою Носач побажали дітям успіхів під час навчання та гарних відміток.

У Родинському діти-переселенці отримали подарунки до нового навчального року, фото-2

Очільник Очеретинської громади підкреслив важливість підготовки дітей до навчання.

У Родинському діти-переселенці отримали подарунки до нового навчального року, фото-3

"Перше вересня - це дуже важливий момент в житті дітей та їхніх родин. Приємно бути причетним та допомогти зібрати дітей до школи. Завжди підтримуємо своїх мешканців, де б вони не знайшли тимчасовий прихисток»,- зазначив Микола Коваленко.

У Родинському діти-переселенці отримали подарунки до нового навчального року, фото-4

Такі ініціативи допомагають створювати сприятливі умови для дітей та їхніх сімей в новому середовищі. Отримання подарунків та участь в психологічних заняттях є символом турботи та підтримки від громад Донеччини.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW