Заступник міського голови Чернігова Віктор Геращенко вийшов із СІЗОЗаступника міського голови Чернігова Віктора Геращенка випустили з СІЗО. Цю інформацію він підтвердив у телефонному коментарі. Розповісти докладніше, зокрема за яких обставин його звільнили з СІЗО, він відмовився, посилаючись на зайнятість, пише «Суспільне Чернігів».

Заступник міського голови Чернігова Віктор Геращенко вийшов із СІЗО, фото-1

Водночас в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако підтвердив Суспільному цю інформацію та повідомив, що Віктор Геращенко вийшов із СІЗО два тижні тому. 15 серпня Вищий антикорупційний суд змінив йому запобіжний захід. Як повідомив Олександр Ломако, нині Геращенко у відпустці.

«Після майже двох місяців в СІЗО він написав заяву на відпустку, що з моральної й людської точки зору абсолютно зрозуміло. Відповідно, я цю заяву погодив і підписав відповідне розпорядження», — каже Ломако.

Нагадаємо, Віктору Геращенку інкримінують привласнення грошей під час закупівлі нового трансформатору для Чернігівської ТЕЦ, яка була пошкоджена внаслідок російських обстрілів навесні 2022 року.

За версією слідства, у липні обладнання придбали за вартістю, яка вдвічі перевищувала ринкову, що завдало державі збитків у понад 30 мільйонів гривень. Ця сума підтверджена судово-товарознавчою і судово-економічною експертизами, які проводив Київський науково-дослідний інститут судових експертиз. Для реалізації запланованого, заступник міського голови Чернігова координував дії з керівництвом компанії-постачальника, йшлося у повідомленні Служби Безпеки України.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили чиновнику про підозру за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем). Йому загрожує до шести років ув’язнення.

18 липня Київський апеляційний суд ухвалив рішення залишити заступника міського голови Чернігова Віктора Геращенка з під вартою. Про це повідомили в пресслужбі суду.

Олександр Ломако, коментуючи справу Геращенка, тоді сказав: це чергова спроба чиновників з центру паралізувати роботу міської ради та її виконавчих органів. Під час підготовки до опалювального сезону за те, що пройшли минулий.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW