Як на Миколаївщині діє "Армія відновлення" та яка зарплата передбаченаСтаном на серпень на Миколаївщині до "Армії відновлення" долучилось понад трьох тисяч людей, які перебували на обліку в центрах зайнятості.

Як передає 0512, під час брифінгу директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько розповів, що на території Миколаївщини продовжує діяти "Армія відновлення". Він розповів, що раніше вже ОВА підписали відповідне розпорядження, а пізніше центр зайнятості перейшов до співпраці з районами та ОТГ:

- Це ті люди, які є нашими клієнтами, і які виявляють бажання брати участь в суспільно-корисних роботах. Ці роботи передбачають такі види робіт, які лежать на площині відновлення тієї чи іншої громади, яка постраждала від російської агресії. На сьогодні ми маємо достатню кількість людей. Я вдячний нашим клієнтам, які до цього залучаються. 

Дмитро Оборонько

Оборонько додав, що фінансування робіт йде коштом центра зайнятості:

- Ми сплачуємо зарплату тим людям, які залучені в цих роботах. Миколаївщина, мабуть, має одне з найбільших фінансувань, кошти яких направлені на цей вид робіт. До кінця року у нас заплановано 29 мільйонів. Це суттєва сума. Станом на 31 серпня ми вже використали 17 мільйонів. 

Ця програма дозволяє людям, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і досі не знайшли ще свою роботу, бути залученими в іншій справі та отримувати за це гроші. 

- Адже допомогу по безробіттю клієнти отримують лише три місяці. А, якщо вони залучені до суспільно-корисних робіт, то це збільшує час отримати фінансування, - додає Дмитро Оборонько.

Він зазначив, що мова йде і про допомогу волонтерським організаціям; і відновлення територій.ОТГ визначає сама, яка форма робіт їм найбільше необхідна, а центр зайнятості вже підбирає працівників. 

Завдяки цьому проєкту людина може отримати мінімальну заробітну плату на рівні 6700 гривень.

Нагадаємо, що в березні до  "Армії відновлення" долучилось 132 людини.

Програма орієнтована на працездатних осіб, у тому числі осіб, що не підлягають призову на військову службу, які за віком і станом здоров’я не мають обмежень до роботи в умовах воєнного стану, зокрема безробітних та інших незайнятих осіб. З кожною із таких осіб укладається строковий трудовий договір.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW