Незламні пацієнти у Львові тимчасово стали баристами, - ФОТООдин з найбільших виробників хліба в Україні – ПрАТ «Концерн Хлібпром» організував для пацієнтів Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) кавову церемонію.

Про це повідомляє Львівська міськрада.

Майстер-клас для захисників, які отримали травми на війні і нині відновлюються після поранень, провів професіонал з досвідом у понад десять років.

Бариста із пацієнтами обговорили різні способи та особливості приготування кави. Дехто із захисників поділився власними кавовими традиціями та досвідом приготування цього напою у фронтових умовах.

«В моїй сумці завжди була пачка кави, чашка і ложка. Мої побратими завжди знали, що це є невід'ємною складовою мого ранку. Коли була можливість, я готував каву в турці на портативній газовій плиті. А коли ситуація не дозволяла, я використовував метод «по-польськи». Для цього потрібно було дрібно мелену каву залити окропом та дати їй настоятися. Навіть під час постійних обстрілів на фронті я не пропускав цей ранковий ритуал. Цих п'ять хвилин давали змогу відволіктися та набратися сил», - ділиться фронтовими спогадами пацієнт центру НЕЗЛАМНІ Валентин Анохін.

«Разом з баристою захисники заварили декілька видів кавових зерен дрібного помелу способом фільтрації. Під час дегустації захисники вчилися розпізнавати смакові відтінки кави та обмінювалися враженнями. Такі майстер-класи мають позитивний психотерапевтичний ефект. Кавова церемонія допомагає зосередитися, увійти в стан спокою та налагодити комунікацію. Це подібно до медитації, що розслабляє та знімає стрес. Тож такий процес сприяє емоційному відновленню поранених захисників», - зазначають у центрі НЕЗЛАМНІ.

Нагадаємо, у межах співпраці центру НЕЗЛАМНІ та ТМ «Agrola» «Концерну Хлібпром», 50 копійок з продажу кожного продукту з маркуванням «Незламні, як ти», компанія перераховує на створення сучасного арттерапевтичного простору для психологічної реабілітації пацієнтів центру. 

Читайте також: Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ станом на ранок 31 серпня.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW