У лікарнях Полтави тривають капітальні ремонтні роботи30-го серпня Полтавська міська рада проінспектувала хід виконання ремонтних робіт у медичних закладах міста. Зокрема, оглянуті перша, друга та четверта міські клінічні лікарні.

Перша міська лікарня

Завершений капітальний ремонт найпростішого укриття. За кошти міського бюджету облаштовано 180 м кв. укриття, яке розраховано на 300 осіб. Сховище має основні та допоміжні приміщення, три евакуаційні виходи, примусову систему вентиляції. В укритті є 4 окремі кімнати для загального перебування з наявними сидячими, а за необхідності, лежачими місцями, 2 операційно-перев’язувальні кімнати для надання відповідної допомоги, санітарна та душова кімнати.

Друга міська лікарня

Наразі тривають ремонтні роботи з термомодернізації 5-поверхового хірургічного комплексу. У цій будівлі розташовані: приймальне відділення, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, 3 хірургічних відділення. Наразі тут проводять заміну застарілих віконних блоків, зовнішнє утеплення будівлі, площею понад 3 тис. м кв., облаштовують двохскатну покрівлю.

Четверта міська лікарня

На етапі завершення й ремонт покрівлі стаціонарного відділення четвертої лікарні. Також тут проводяться роботи з утеплення технічного поверху, відновлення вентиляційних каналів. Крім цього, у стаціонарі демонтують стару каналізаційну систему та заміняють її на нову, триває ремонт системи водопостачання та електромереж.

Нагадаємо, що на Полтавщині розпочали ремонт дороги Білопілля – Терни – Липова Долина – Гадяч.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW