Військовий, який повернувся з полону, заявив, що "набив би обчиччя одному відомому хореографу": про кого йдетьсяЗаступник командира полку спеціального призначення "Азов»" Богдан "Тавр" Кротевич, який потрапив до полону з "Азовсталі" та повернувся до України, висловився про людей, які виїхали за кордон на тлі повномасштабної війни. Про це він сказав в інтерв'ю для YouTube-каналу "Розмова", пише Варта1.

Він не засуджує жінок та тих, хто мав законні підстави на перетин кордону.

Проте "Тавр" заявив, що його дуже "бісять" чоловіки, що втекли з України. 

Також, військовий повідомив, що "набив би обчичча одному відомому хореографу". Йде про Владу Яму.

"Треба розуміти, хто та з яких причин, та як виїхав... По-перше, якщо це сім'я хоч військовослужбовця, хоч не військовослужбовця, якщо це жінка з дитиною і так далі, і їй спокійніше так - це нормально, це окей. А якщо це люди, які перетнули кордон незаконно, блін, я не знаю, як я буду реагувати. Мене не так бісить, що вони поїхали, мене так бісить, що вони колись повернуться. Мене просто це виводить з себе", - пояснив Кротевич.

Щодо відомого хореографа Влада Ями, "Тавр" заявив, що він набив би йому обличчя.

"І вони повернуться. І мене тригерить те, що вони скоріш за все не будуть нести ніколи ніякого покарання. І мене це бісить. Знову ж, питання справедливості. Мене прям просто виводить. І вони ще, дехто, дозволяє викладати відео з вечірок! Не знаю, як той Влад Яма, десь своєї "вінілою" крутить. От йому я б обличчя набив. От так просто, по-чоловічому. Усіляким "ТрО Барселона". Гуляй, душа", - сказав Кротевич.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW