30 тисяч цеглин у день та сотня робочих місць: у Гощанській громаді відновили роботу цегельного заводуКерівництво ТОВ “УБК Будіндустрія” не лише реконструювало приміщення цегельного заводу в Гощанській громаді, а й створило більше 100 робочих місць.

Про це розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«Сьогодні для вироблення продукції тут використовують піч, яка за 200 років не змінилася. Та в планах – модернізація і побудова нової. Це дасть можливість виготовляти близько 2 млн цеглин у місяць», - сказав очільник області. 

Також Віталій Коваль додав, що обговорив з дирекцією заводу можливість створення спеціальних робочих місць для тих, хто повертається з пораненнями і не може виконувати стандартні задачі. Рівненський бізнес має бути соціально орієнтованим.

«Приємно, що будівельний ринок на Рівненщині оживає. Інвестори з впевненістю відкривають цегельний завод і мають перспективу розвитку. А ще користуються державними програмами. Наприклад, «Доступні кредити 5-7-9». За ці кошти підприємство купило необхідну техніку», - підсумував очільник області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW