Ворог не може вийти з Бахмута, він у пастці – МалярЗаступниця міністра оборони України Ганна Маляр розповіла, яка нині ситуація на східному фронті.

Сили оборони просуваються на Бахмутському напрямку, а російські війська не можуть вийти з Бахмута, де опинились у пастці.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» розповіла заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

«У нас ситуація розвивається доволі динамічно на всіх напрямках. І якщо говорити про Схід, там непогано ми просуваємося по Бахмутському напрямку, це власне те, що найбільше ворогу дошкуляє, і тому вони намагаються відволікти наші зусилля на інших напрямках. Там ми рухаємось по південному флангу. Ми вже й так вийшли на багато пануючих висот, і власне ворог там у пастці, тому що вони із Бахмута вийти не можуть і повноцінно по самому місту просуватись теж не можуть. І там зараз найбільше говорять про бої в Кліщівці, Курдюмівці, Андріївці. Дійсно, там тривають бої. Потрошечки ми там просуваємось і там є у нас успіхи», - наголосила Маляр.

Що стосується Куп’янсько-Лиманського напрямку, вона зазначила, що саме туди ворог намагається відволікати увагу, аби перетягнути підрозділи Сил оборони.

«Була активізація, тижні два тому почалась дуже велика їх активність – обстріли, війська підтягнули. Наші їх дуже потужно зупинили і знищили. Вони відновлюються, здійснюють там зараз перегрупування і не полишають своїх планів туди рухатись», - додала Маляр.

Вона також відзначила, що по північному кордону відбувається рух живої сили противника.

«Росіяни перекидають свої війська в резерви тих підрозділів, які вони якраз використовують у наступі на Куп’янському і Лиманському напрямку. Це підтвердження того, що вони акцентують для себе ці напрямки», - зауважила заступниця міністра.

Щодо ситуації на Сході Маляр відзначила, що в районі Авдіївки та Мар’їнки триває наступ ворога, який Сили оборони стримують.

«Ворог фактично Мар’їнку взяти під контроль не може, і це вже майже рік триває, на стільки потужно ми тримаємо оборону. Авдіївку вони хочуть оточити, вони навіть не збираються туди заходити, бо бояться зав’язнути в таких боях, як у Бахмуті, і по суті Авдіївка і Мар’їнка – це один з епіцентрів на Сході», - розповіла вона.

Заступниця міністра також наголосила, що якщо для ворога головним напрямком є Схід, то для Сил оборони – Південь.

«У нас основний напрямок для наступу – це Південь. Якщо для ворога Схід і ми там переважно в обороні, окрім Бахмутського напрямку, то на півдні ворог в обороні. Запорізька область, Херсонська під обстрілами. По цих двох областях ворог в обороні. Це означає, що ми там здійснюємо наступальні дії», - зазначила Маляр.

Читайте також:

  • Лиманський та Куп’янський напрямки - в епіцентрі боїв

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW