В Раді зареєстрували законопроєкт про прирівняння корупційних злочинів до держзради27 серпня Зеленський заявив, що запропонує законодавцям прирівняти корупцію до держзради на період воєнного стану. А сьогодні, 30 серпня відповідний документ зареєстрували у Верховній Раді.

Про це повідомляє сайт 056.

«Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо прирівняння карності корупційних кримінальних правопорушень до державної зради на період воєнного стану в Україні» зареєстрували під номером 9659. 

Наразі на сайті законодавчого органу ще відсутній його текст та супровідні документи. Проте відомо, що підслідність цих злочинів планують залишити виключно за Національним антикорупційним бюро. А корупціонерам загрожуватиме 15 років за ґратами або довічне з конфіскацією майна.

Ініціаторами нововведення виступила Група народних депутатів із міжфракційного об'єднання «Розумна політика». Проєкт закону передано на розгляд керівництву Верховної Ради.

Зазначимо, що останні соціологічні опитування українців демонструють дедалі більше невдоволення через корупцію. 89% вважають корупцію другою за рівнем значущості проблемою після повномасштабної війни росії проти України. Це засвідчило опитування, проведене нещодавно Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення програми сприяння громадській активності "Долучайся!" (USAID Engage).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW