Дитячий будинок сімейного типу родини Родних Наталі та Руслана відзначає триріччя своєї діяльності.



 Дитячий будинок сімейного типу родини Родних Наталі та Руслана відзначає триріччя своєї діяльності., фото-1

28 серпня дитячий будинок родини Родних Наталі та Руслана відзначив триріччя своєї діяльності.

 Дитячий будинок сімейного типу родини Родних Наталі та Руслана відзначає триріччя своєї діяльності., фото-2

З початком військової агресіі російської федерації проти України дитячий будинок сімейного типу евакуювався з тимчасово окупованої території Херсонщини до Київської області. 22 серпня 2022 року сім’я прибула в Білоцерківську громаду, де їй було надано для проживання облаштований будинок, який перебуває у комунальній власності громади.

Натепер у дитячому будинку сімейного типу виховується 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, одна з них вже досягла повноліття. Між батьками-вихователями та дітьми сформована стійка емоційна прив’язаність, стосунки між ними теплі та дружні.

Тож, 28 серпня квітами та подарунками привітали родину Родних представники служби у справах дітей та міського центру соціальних служб.

Начальник служби у справах дітей Марина Гончарук вручила родині Подяку від міського голови Геннадія Дикого, подякувала за створення безпечного і комфортного середовища для розвитку діток: «Кожна дитина повинна рости і виховуватися у сім’ї, міська влада, зі свого боку, робить все можливе, щоб підтримувати родини, які готові ділитися своєю любов’ю та увагою з дітьми, які, на жаль, обділені домашнім затишком і теплом».



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW