На Миколаївщині реалізують проєкт капремонту водопровідної мережі Громади України отримають 1,7 мільярда гривень на відновлення. Зокрема, у цьому списку є і Миколаївщина.

Кабінет Міністрів України 29 серпня ухвалив рішення про перерозподіл з державного бюджету субвенцій між громадами на 1,7 мільярда гривень, - передає Мінвідновлення.

Кошти спрямують на 70 проєктів. З них 26 проєктів знаходяться на завершальному етапі. Ще 44 відібрані робочою групою під час конкурсу, який завершився в червні 2023 року.

Проєкти будуть фінансуватися за кошти European Investment Bank Європейського інвестиційного банку у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Нові проєкти розташовані в 19 областях. Серед них – 17 об’єктів освіти, 8 закладів охорони здоров’я, 10 ЦНАП, 3 об’єкти водопостачання та водовідведення, 2 житлових будівлі для внутрішньо переміщених осіб тощо.

Зокрема, будуть реалізовані такі проєкти:

  • облаштування відділення інтенсивної терапії та трансплантації - сепарації клітин крові міської клінічної лікарні №4 в м. Дніпро;
  • капітальний ремонт водопровідної мережі в Первомайському районі Миколаївської області; 
  • будівництво Обласного центру екстреної медичної допомоги у м. Черкаси;
  • капітальний ремонт будівлі для розміщення ВПО у Кропивницькому районі Кіровоградської області;
  • реконструкція будівлі для розміщення ЦНАП в селищі Нова Басань Чернігівської області.

Нагадаємо, в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України у 2017-2019 роках були затверджені 205 проєктів, з яких 103 – вже завершені. Ще 26 подовжують реалізовуватися. Решта проєктів знаходяться на тимчасово окупованих територіях або територіях ведення активних бойових дій.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW