Стрілянина у Дніпрі: патрульні опублікували відео, на якому видно, хто був за кермом автівки і як розвивався конфлікт, - ВІДЕО 18+Відео інциденту у Дніпрі 29 серпня за участю патрульних поліцейських та родини водія автівки, яку зупинили поліцейські за порушення ПДР, опубліковано соцмережах.

На відео, яке є на Facebook-сторінці Патрульної поліції Кривого Рогу можна побачити початок розмови патрульних з водієм а також розвиток конфлікту та причини цього.

Окрім цього, відеокамери зафіксували, що жінка сиділа поруч з водієм, на пасажирському креслі, тоді як автівкою кермував чоловік. 

Водночас під час зупинки автівки виявилось, що за кермом сидить жінка.

Опублікувавши відео, патрульні зазначили, що "взаємна повага є фундаментальною цінністю в сучасному суспільстві, особливо в суспільстві, заснованому на таких суттєвих цінностях, як демократія та свобода: воно передбачає повагу різноманітності ідей, думок, ідеологій, вірувань тощо".

Нагадаємо, Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький у Facebook прокоментував застосування поліцейським у Дніпрі зброї під час затримання правопопорушника Джумбері Сілогави та заявив, що департамент патрульної поліції буде сприяти слідству і проведенню службового розслідування щодо конфлікту у Дніпрі за участю поліцейських, внаслідок чого загинув цивільний. Водночас департамент патрульної поліції надасть повну юридичну підтримку патрульним.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google NewsAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW