Допомога на проживання: скільки переселенці отримали коштів в Дніпрі та областіДніпропетровщина стала прихистком для сотень тисяч переселенців. Більшість з них отримує державну допомогу на проживання. Загалом у 2023 році їм виплатили 6,2 млрд грн.

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

Ті, хто змушений був тікати від активних бойових дій і окупації, отримують щомісяця 2 тис. грн. Людям, котрі мають інвалідність, а також дітям нараховують більше. Для них допомога на проживання – 3 тис. грн.

Для оформлень виплати, потрібно стати на облік як внутрішньо переміщена особа. А ще написати заяву на допомогу. Для цього – звернутися до ЦНАПу, управління соцзахисту, сільських чи селищних рад. Або скористатися додатком "Дія".

Зазначається, що з 1 серпня почали діяти нові правила виплат. Для переселенців, які їх отримували раніше, автоматично подовжать нарахування ще на 6 місяців. Втім є винятки.

Допомога, зокрема, не передбачена тим, хто повернувся додому або знаходяться за кордоном більш ніж місяць. Враховують і чи робила людина дорогі покупки: автомобіль, земельну ділянку, квартиру, будинок. Більше про нововведення – за посиланням.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW