Благодійний фестиваль Театру Лесі Українки зібрав 100 тисяч гривень для ЗСУУ дворику Театру Лесі Українки вдруге відбувся благодійний мініфестиваль «Гомін». На події вдалося зібрали понад 100 тисяч гривень для працівників театру, які долучились до лав ЗСУ.

Про це повідомляє Львівська міськрада.

«Гомін» — це благодійний мініфестиваль, який поєднує концерт, маркет хендмейду, фудкорт та аукціон. Вже вдруге Театр Лесі влаштовував цю подію, аби зібрати кошти на потреби військових.

Цього разу кошти збирали для працівників театру, які долучились до лав ЗСУ — на амуніцію для художника з освітлення Артура Темченка та актора Андрія Росчіса, а також на нові шини для квадроциклів CST Wild Thang (потреби 4-тої БрОП «Рубіж») і на дрон DJI Mavic 3 (потреби 28-мої ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу).

Завдяки відвідувачам та відвідучачкам другого «Гомону» вдалося зібрати 101 109 гривень (з них 82 109 грн на монобанку та 19 000 грн готівкою). Однак збір надалі активний, оскільки необхідну суму не вдалося зібрати. Театрали будуть вдячні, якщо ви долучитесь до підтримки будь-яким донатом.

Читайте також: Козицький розповів деталі нічної ракетної атаки Львівщини.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW