Уже близько 130 тисяч осіб ВПО позбавлені виплат: які категорії втрачають допомогуПісля верифікації, яка розпочалась 1 серпня, близько 130 тисячам внутрішньо переміщених осіб перестали нараховувати допомогу на проживання.

Про це повідомила перша заступниця міністерки соцполітики Дарина Марчак в ефірі телемарафону, пише "Соціальна інформаційна платформа".

Вона розповіла, що більша частина осіб ВПО, яких позбавили допомоги, насправді проживали за кордоном. Їхня кількість – близько 109 тисяч осіб

"Принаймні, 1,5 місяці до 1 серпня вони постійно знаходилися за кордоном і таким чином, скоріше за все, ці громадяни отримують допомогу від інших держав – вони не є внутрішньо переміщеними особами", — пояснила Марчак.

Крім того, припинені виплати майже 10 тисячам громадян через те, що стало відомо про їхню смерть.

Ще 10 тисяч громадян були зареєстровані в кількох громадах одночасно, отримуючи по кілька виплат. Тепер вони також позбавлені допомоги.

Посадовиця також сказала, що з 1 вересня буде припинено нарахування виплат ще низці ВПО, оскільки з цієї дати вступає в силу друга частина змін про впорядкування отримувачів допомоги.

Це стосується громадян, які після набуття чинності постанови:

  • придбали новий транспортний засіб;
  • придбали нове житло чи земельну ділянку;
  • придбали облігації внутрішньої державної позики на суму понад 100 тисяч грн.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW