Виділення коштів на Київський районний суд під час війни: в Одеській міськраді прокоментували ситуаціюЗаступник Одеського міського голови Олександр Філатов прокоментував ситуацію щодо виділення коштів на Київський районний суд.

Про це повідомили у пресслужбі мерії. 

За словами віцемера, депутати виділили не 106 млн грн на реалізацію всього проєкту, який розпочали ще до війни. 

"Для запобігання спекуляціям на тему виділення коштів на Київський районний суд розʼясню нижче декілька моментів, які, очевидно, стали підґрунтям для дезінформації одеситів.

По-перше, виділено не 106 млн грн, а 10 млн грн. 106 млн грн - це вартість всього проєкту, який розпочато ще до війни, з кількома складовими, більшість з яких зараз не на часі й не планується до реалізації. 10 млн грн підуть виключно на прибудову приміщення Київського райсуду для перебування затриманих і правоохоронців, що їх супроводжують", - зазначив віцемер. 

Окремо він зазначив, що "вартість квадратного метру будівництва приміщення - близько 690 дол. за кв.м". При цьому він наголосив, що дана адмінбудівля з особливими вимогами і ДБН.

"Однак спекулюють не лише на цифрах, але й на проблемі доцільності цього будівництва!

Чому саме зараз потрібен цей проєкт і чому саме Київський суд? Тому що саме в цьому суді в Одесі встановлюється переважно більша частина запобіжних заходів на вимогу більшості правоохоронних органів та військових. Щоденно це близько сотні справ і, відповідно, щоденно через цей суд проходить кілька сот ще не осуджених громадян!

Київський райсуд - найбільш завантажений суд в Україні (40 тисяч справ і матеріалів щорічно, з яких 20 тисяч - досудових). Проте це найменший за площею районний суд в Одесі.

Під час останньої ревізії одеських судів представник Уповноваженого ВРУ з прав людини констатувала невідповідність цих приміщень правилам утримання людей!Наголошую ще раз: тисяч ще не осуджених одеситів! Особливо наголошую: даний суд під час війни працює зі спеціальними службами і військовими, для яких необхідні взагалі особливі умови з точки зору безпеки!", - розповів Філатов. 

Також він повідомив, що "тільки за останній місяць для задоволення потреб армії було проведено ДВІ позачергові сесії Одеської міської ради. Загальний обсяг коштів, виділених на армію - близько півмільярда гривень. І це - додатково до тих коштів, які було виділено раніше".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW