На окупованому Донбасі діти отримують пропагандистські подарунки до нового навчального рокуНа територію тимчасово окупованих Луганщини та Донеччини надійшли підручники з історії з розділами про «спецоперацію» та її «героїв».

Про це повідомляють Новини Донбасу. «Тепер учні 10-11-х класів вивчатимуть «Загальну історію», до якої включили глави про війну РФ проти України, проте названу «спеціальною воєнною операцією», - йдеться у повідомленні.

У книзі повністю переписані розділи, присвячені періоду з 1970 року. «У підручники включені розділи про СВО та про включення ЛНР, ДНР, Херсонської та Запорізької областей до складу Російської Федерації», — заявляє так званий «міністр освіти і науки «ЛНР» Іван Кусов.

Також стало відомо, що першокласникам на тимчасово окупованих територіях видали «подарунки» у вигляді зошитів та щоденників, які містять ворожу пропаганду.

А в «ЛНР» отримали 110 тисяч щоденників для всіх класів, в яких описана історія «республіки» і згадані головні «факти» «по усім районам та подіям».

«Міністр» Кусов впевнений, що учням «буде приємно протягом усього року дізнаватися про той чи інший район».

Дар'я НаугольнаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW