На Київщині чоловіка вкусила змія: його рятували у столичній реанімаціїУ с. Гребені Ржищівської громади гадюка вкусила чоловіка.

Про це повідомляє Ржищівський міськвиконком.

“Випадок стався у с. Гребені Ржищівської громади на закинутій, зарослій деревами та чагарниками приватній ділянці”, - йдеться в повідомлення.

Постраждалого лікували в м. Кагарлик, після чого перевели у відділення реанімації однієї зі столичних лікарень.

Гадюка

Визначити гадюку можливо за характерними діагностичними ознаками, такими як невеликі розміри, до 60 см, блискучо чорне забарвлення, або характерний чорний зигзагоподібний малюнок на спині на сірому тлі основного забарвлення.

Гадюки самі не нападають. Проте якщо людина випадково на неї наступила, чи намагалась вбити - змія може вкусити.

Про те, що робити, коли вкусила змія, на своєму телеграм-каналі розповів голова Всеукраїнської спілки парамедиків Ярослав Вус.

При укусі гадюки необхідно:

  • зберігати спокій – не факт, що укус отруйний. Дуже часто люди накручують себе так сильно, що справді починають втрачати свідомість і відчувати галюцинації;
  • обмежити рухову активність, за можливості іммобілізувати кінцівку. Намагайтеся не рухати враженою кінцівкою  (так ви попередите поширення отрути та інтоксикацію організму);
  • звільнити місце укусу від будь якого стискання. Зніміть із себе все, що стягує шкіру – перстні, браслети, ланцюжки, одяг, взуття, адже ви ніколи не знаєте, як поведе ваш організм у конкретній ситуації;
  • місце укусу обробити антисептиком на водній основі;
  • вживати велику кількість рідини;
  • госпіталізація до медичного закладу. Слідкуйте за реакцією – спостерігайте за місцем укусу та інформуйте лікаря про свій стан.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW