На 100%: в Україні деяким держпрацівникам збільшать зарплатиУряд збільшив зарплати працівникам державних установ, закладів та організацій, що які безпосередньо виконують обов’язки та завдання в зоні можливих та активних бойових дій.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на Міністерство економіки.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів України 25 серпня 2023 року.

“Попри регулярні обстріли з боку росії та бойові дії, в прикордонних регіонах нашої країни продовжує працювати велика кількість працівників установ та закладів бюджетної сфери, підприємств енергосектору, транспорту та інших, які забезпечують життєдіяльність мешканців цих територій і надання їм соціальних послуг. Вони працюють в надскладних умовах і сьогоднішнім рішенням Уряду ми прагнемо фінансово їх підтримати”, - розповіла перший віцепрем’єр-міністр України - міністр економіки Юлія Свириденко.

Рішенням Уряду передбачається на період дії воєнного стану встановити щомісячну надбавку працівникам бюджетних установ та організацій за роботу з особливими умовами праці:

  • на територіях можливих бойових дій - у граничному розмірі 50% посадового окладу;
  • на територіях активних бойових дій – у граничному розмірі 100% посадового окладу.

Окрім того, працівникам надавачів соціальних послуг комунального сектору, що розташовані та безпосередньо надають соціальні послуги на територіях можливих або активних бойових дій, встановлюється щомісячна надбавка у граничному розмірі 100% посадового окладу.

Також органам місцевого самоврядування, військовим адміністраціям населених пунктів, які розташовані на території можливих або активних бойових дій, рекомендовано встановити такі ж надбавки працівникам бюджетних установ, що утримуються з місцевих бюджетів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW