«Творчість єднає Україну» відомі результати конкурсу на Житомирщині, — ФОТОРезультати Конкурсу «Творчість єднає Україну» на підтримку ЗСУ.

Нещодавно завершився Конкурс «Творчість єднає Україну» на підтримку Збройних Сил України, організований відділом культури та туризму Олевської міської ради.

У Конкурсі взяли участь понад 30 робіт майстрів нашої громади.

«При виборі переможців ми були у складній ситуації, бо кожний виріб заслуговує на відзнаку», – розповідають члени журі.

Найкращі роботи було визначено нещодавно під час засідання журі:

  • І місце – Людмила Горпиніч (с. Лопатичі), Ніна Толокова (с. Лопатичі), Людмила Омелянчук (смт Новоозерянка), Олена Редько (с. Юрове);
  • ІІ місце – Юрій Скороход (с. Сарнівка), Ольга Налапко (с. Покровське), Сергій Скумін (с. Хочине).

Дипломом за збереження культурної спадщини відзначено Тетяну Ничипорчук (с. Лопатичі), Любов Цибанєву (с. Лопатичі), Наталію Горпиніч (с. Лопатичі).

Подякою за роботу “Оберіг для воїна” відзначено Марину Саленко (с. Тепениця) та Вероніку Яцкевич (с. Покровське).

Неочікуваним лотом конкурсу стали дві автентичні сорочки, які передали жительки села Лопатичі Любов Цибанєва та Тетяна Ничипорчук. Одну з сорочок пані Любі передала мама, сорочка виготовлена та оздоблена 1940 року.

Обереги для наших Захисників будуть передані найближчим часом з гуманітарною допомогою.

Роботи були виставлені на продаж 13 серпня 2023 року на території залізничного вокзалу та будуть виставлені 24 серпня під час урочистого заходу з нагоди Дня Незалежності України. Запрошуємо всіх взяти участь у ярмарку – продажу та долучитися до збору коштів для ЗСУ.

Офіційний сайт Олевської громадиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW