Поклала до кишені понад 101 тисячу гривень: поліцейські викрили керівницю поштового відділення у незаконних оборудках



Слідчі відділу поліції №2 (м. Коростишів) Житомирського райуправління встановили, що 29-річна жінка упродовж кількох місяців привласнювала кошти, що сплачувалися споживачами за отримані посилки.

Під час досудового розслідування встановлено, що наприкінці 2022 – початку 2023 р. працівниця логістичного підприємства видала відвідувачам понад півтори сотні відправлень. За це вона отримувала готівку, однак кошти не оприбутковувала, а розпоряджалася ними на власний розсуд.

Таким чином колишня керівниця підрозділу завдала збитків компанії-працедавцю на суму понад 101 тисячу гривень.

Слідчі повідомили фігурантці про підозру у привласненні чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191 ККУ). Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснює Коростишівська окружна прокуратура.

Жінці може загрожувати покарання у вигляді ув’язнення на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Житомирське районне управління поліції

Поклала до кишені понад 101 тисячу гривень: поліцейські викрили керівницю поштового відділення у незаконних оборудках, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW