Концертний військовий оркестр Державної спеціальної служби транспорту виступив в УжгородіЇхня зброя – музика: Концертний військовий оркестр Державної спеціальної служби транспорту виступив в Ужгороді на площі Театральній. Про це інформує Ужгородська міська рада.

«Для нас зараз головне завдання – підтримати наших співвітчизників. Ми – нація співучих і сильних духом людей. Разом йдемо до нашої перемоги! Разом перемагаємо ворога. Українська пісня – це бездонна душа українського народу, це його слава. І доки ми співаємо, нас не перемогти», – каже начальник військового оркестру Богдан Задорожний.

Музиканти під його керівництвом виступають перед військовими, пораненими, що проходять реабілітацію, звільненими з полону, цивільним населенням. Напередодні, приміром, виступали у Тячеві, а взагалі у межах музичного турне планують відвідати усі регіони України.

Головна мета таких виступів – підняти бойовий і моральний дух військовослужбовцям та місцевим жителям, подарувати гарний настрій та позитив, чого так не вистачає нам всім у щоденних воєнних буднях.

Читайте також: на високогір'ї Карпат температура повітря +2°C

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW