Застряг у болоті і не міг покликати на допомогу: на Одещині знайшли чотирирічного хлопчика, - ФОТО, ВІДЕОНа Одещині правоохоронці знайшли у болоті чотирирічного жителя Подільського району. Дитина застрягла і не могла покликати на допомогу. Його вже передали рідним.

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП. 

Правоохоронці розповіли, що рідні помітили зникнення дитини об 11 годині ранку. Вони протягом години проводили самостійні пошуки, які нічого не дали. Згодом бабуся звернулася по допомогу до поліції, зауваживши, що онук має розлади здоров'я і майже не розмовляє.

Застряг у болоті і не міг покликати на допомогу: на Одещині знайшли чотирирічного хлопчика, - ФОТО, ВІДЕО , фото-1

Це ускладнювало його пошуки. Також правоохоронців турбувало ще те, що будинок родини межує з лісопосадкою, а неподалік розташовані плавні річки Ягорлик. Згодом виявилося, що саме вони стали пасткою для хлопчика. У плавнях на відстані кілометра від рідного дому дитину знайшов дільничний офіцер поліції Олександр Бондаренко та передав рідним.

Пошук тривав близько п'яти годин. Задіяні були: поліцейські, військові, місцеві мешканці та кінологи зі службовою собакою. 

"Зараз з дитиною все добре, це - головне. Після ретельної перевірки буде прийняте рішення про притягнення матері малюка до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов'язків, що могло стати причиною нещасного випадку", - повідомила начальник сектору ювенальної превенції Подільського районного управління поліції Катерина Нігрецкул та подякувала всім, хто брав участь у пошуках дитини.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW