"30 000 грн зарплати на місяць": українців, яким потрібна робота, запрошують працюватиВ Україні зростає кількість сфер, де збільшується попит на фахівців під час війни. Багатьом із них платять зарплати вищі за середні. Експерт Марія Абдулліна під час телемарафону "Єдині новини" розповіла, яка ситуація із вакансіями на ринку праці на сьогоднішній день.

Як інформує "biz.today.ua", за словами Абдулліної, ринок праці ожив, і станом на середину травня кількість вакансій в Україні перевищує довоєнний рівень. Попит на персонал зростає навіть у прифронтових областях. У великих містах бізнес також поновив свою роботу.

Так, на сьогоднішній день найбільша кількість вакансій, а також найбільша кількість тих, хто шукає роботу, фіксується у Києві. Помітно активізувався ринок праці в Чернівецькій області, Закарпатті, Хмельницькому та Вінниці.

Що стосується сфер, які розвиваються та потребують спеціалістів, то лідирують сфера послуг, в якій можна знайти роботу в ресторанах, кафе та готелях. Також є робота для веб-дизайнерів, 3D-візуалізаторів та медіабаєрів. Представники робочих спеціальностей зараз дуже потрібні. Серед них – слюсарі, електрики, дизелісти. Є вакансії і у сфері будівництва: виконроби, рихтувальники, інженери.

Нині найгірша ситуація у туристичній сфері, яка постраждала ще під час коронавірусної пандемії. Однак внутрішній туризм поступово розвивається і знайти роботу в цій сфері можна спробувати.

Зарплати по областях України

Зарплати не у всіх вакансіях відповідають очікуванням претендентів на роботу. Середня зарплата в Україні складає 16 тисяч гривень. Проте по областях, і залежно від вакансії, доходи громадян вирізняються. Наприклад, у Києві та Київській області середня зарплата становить 18 тис. грн, у Львівській – 16 тис. грн, на Одещині – 15,5 тис. грн, у Дніпропетровській та Харківській – 15 тис. грн.

Понад 30 тис. гривень на місяць можуть отримувати водії-міжнародники, бізнес-аналітики, регіональні менеджери, рихтувальники, рієлтори, трактористи, ковалі на молотах, ливарники металів та сплавів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW