У Покровську активно розвивається молодіжний проєкт «Простір Дум»Для ефективного здійснення державної молодіжної політики громадські організації та активна молодь громади протягом року долучилась та провела багато культурних заходів, тренінгів та курсів.

Найцікавішим для молоді став проєкт «Простір Дум», метою якого є популяризація української культури та емоційне розвантаження містян. Про це в ході апаратної наради розповіла заступниця начальника Управління сімї, молоді та спорту Яна Штурхецька.

У Покровську активно розвивається молодіжний проєкт «Простір Дум», фото-1

В його рамках проводяться кінопокази для всієї родини, мультфільми для дітей, поетичні вечори, вечори настільних ігор, зустрічі, вистави. До проєкту вже долучились близько восьмисот осіб. Проєкт зростає та набирає обертів, збільшуючи кількість та різноманітність заходів.

Для згуртування громади та організації дозвілля молоді, за сприянням сектором у справах сімї та молоді, представниками молодіжної ради, ГО «Ініціативний Покровськ», скаутів Покровська були написані та подані проєкти щодо створення волонтерського хабу, платформи для розвитку молоді та надання допомоги у соціалізації жінок, що постраждали від домашнього насильства та подана заявка для отримання спортивного інвентарю від Угорської Скаутської Асоціації.

«Ця війна сформувала більш свідому громадську активність серед молоді. Молоде покоління не залишається осторонь, а згуртувавшись працює заради нашої перемоги. Першим напрямком вони обрали для себе волонтерство. Хтось боронить наші кордони, а інші, об’єднавшись з громадськими організаціями, розпочали допомагати».

Представники Молодіжної ради, ГО «Ініціативний Покровськ», Скаутів Покровськ залучили небайдужих громадян міста та провели майстер-класи з виготовлення килимів, маскувальних сіток, «кікімор» та окопних свічок для ЗСУ. Також для підтримки морального та бойового духу наших захисників, передавали їм листівки, дитячі малюнки, «Різдвяні пряники», вогник миру.

«Попри велику кількість заходів, які проводяться та заплановані, наразі стоїть першочергова задача – створення нового складу молодіжної ради - яку ми разом втілюємо в життя», – зауважила Яна Штурхецька.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW