Це все забобони: у ПЦУ розповіли, чи можна вишивати на святаЧимало вірян вірять окрім християнства щей у забобони. Так, у Всесвітній день вишиванки у Православній церкві України розвіяли ще один міф, який стосуються вишивання у свята. Духівники закликали вірян відходити від старих "забобон" і зазначили, що вишивати у церковні свята – не є гріхом.

Про це йдеться на Facebook-сторінці ПЦУ.

"Церква – це не інституція заборон, і віра – це не обмеження, а свобода!" – наголошують там.

Духівники наголосили, що заняття рукоділлям в церковні свята не є гріхом, якщо людина правильно розставить пріоритети. У ПЦУ радять, спершу помолитися та вшанувати свято, а пізніше зайнятися власною справою, наприклад, вишиванням.

"Загалом, важливо розуміти, що вшанування християнських свят ні в якому разі не зводиться до неробства, бездіяльності, до марного проведення часу. Для добрих, корисних і богоугодних справ немає "вихідних", – зазначають у ПЦУ.

Рукоділля, за словами духівників, – це гарний порятунок від неробства і ліні, що церква вважає небезпечним гріхом. Також це гарна терапія для психічного здоров’я, створення краси і витвір мистецтва.

"Тож відходьте від надуманих старих забобонів і слідуйте Священному Писанню", – закликають у ПЦУ.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW