Щоб уберегтися від раку шкіри: як вибрати сонцезахисний засіб, який дійсно працюєЗахист шкіри від сонячних променів, які є шкідливими протягом усіх пір року, дуже важливий. Та саме влітку необхідність захистити шкіру від ультрафіолету найбільш критична.

Сонцезахисний крем повинен бути у кожного чоловіка і жінки для того, щоб захищати обличчя від ультрафіолету. Його потрібно підбирати в залежності від типу шкіри.

Як правильно підібрати сонцезахисний крем

Оскільки ультрафіолетові промені є різними, то потрібно знати хоча б про два з них: UVA та UVB. UVA - це промені, які мають здатність проникати вглиб шкіри, та є довгими. UVB проникають у верхні шари шкіри і надають засмаги.

Шкода цих ультрафіолетових променів полягає у нерівному тоні шкіри, пігментації, прискоренню старіння, та навіть їхня дія на шкіру може призвести до раку. Тому, при виборі сонцезахисного крему слід звертати увагу на те, чи присутній у ньому захист від променів UVA та UVB. Тільки у цьому випадку буде результат від такого захисту.

Що означає позначка SPF

На захисному кремі є позначка SPF - sun protection factor.

Це означає, що цей крем має властивість захищати шкіру від опіків. Також біля цієї позначки стоїть індекс захисту. Чим вищий цей індекс, тим кращий захист.

Захисний засіб SPF15 фільтрує близько 93% UVB-поменів, SPF30 - 97%, а SPF50 відфільтровує близько 98%. Та навіть крем з найбільшим індексом не повністю захищає шкіру обличчя від сонця. Але, все ж таки експерти у цьому питанні радять обирати креми SPF з індексом від 30 до 50.

Хто має дуже світлу шкіру - слід вибирати найбільш ефективний крем, а люди, які мають темніший колір шкіри, можуть користуватися SPF30. Проте, для них також є важливим захист від шкідливих променів.

Сонцезахисні креми з фізичними фільтрами та хімічними

Існують два види сонцезахисних кремів: на хімічних фільтрах та фізичних. Крем на основі хімічної фільтрації має дзеркальну властивість та позначається як sun screen. На фізичний основі має властивість перешкоди між променями та шкірою. Засоби на хімічних фільтрах поглинаються одразу, а на фізичних трохи довше. Вибирати можна залежно від вподобань.

Чого слід уникати при виборі сонцезахисного крему

Обов'язково потрібно звертати увагу на його склад. В першу чергу слідкувати за алергенами та уникати таких інгредієнтів:

  • вазеліну;
  • рослинної олії;
  • парафіну;
  • агресивних кислот;
  • оксибензону.

Вибір слід зупинити на засобах з центеллою азійською, молочною та гіалуроновою кислотою, ніацинамідом. При виборі крему потрібно орієнтуватися на тип шкіри. Якщо вона суха, то підійдуть сонцезахисні креми і зволоженням. Якщо жирна - некомедогенні засоби, а для чутливої шкіри будуть кращими креми на фізичних фільтрах.

Як користуватись сонцезахисними засобами, щоб був результат

Захисний крем від сонячних променів наноситься за 15 хвилин до виходу на вулицю на чисту та суху шкіру. Потрібно випускати його на вказівний та середній пальці - це найкраща кількість крему, яка справді захистить від сонця (2 мг на 1 см квадратний). Це не є велика доза засобу тому, що його слід наносити ще й на повіки, губи, шию та вуха, а не тільки на обличчя.

Кожні дві години слід оновлювати нанесення, та особливо після контакту з водою. Зручним у використанні є засіб у формі спрею. Перед сном слід обов'язково змити сонцезахисний крем.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW