Правда шокувала родичів і навіть слідчих: 16-річного юнака товариші закопали на сміттєзвалищі на Тернопільщині, у скоєному зізналися через 17 роківМайже півтора року тривали судово-медичні та технічні експертизи щодо ідентифікації особи та причини смерті невідомого.

Ще у серпня 2021 року на стихійному сміттєзвалищі Підволочиська люди знайшли людські кістки. Проведеними оперативними заходами стало відомо, що кістки можуть належати зниклому 16-річному місцевому жителю.

Впродовж сімнадцяти років брат та мама розшукували хлопця. Проте лише через 17 років товариші зниклого зізналися, що юнак мертвий.

Очевидці повідомили, що у ніч зникнення вони їздили на закинуту ферму за кольоровим металом. Товариш заліз в електрощитову, яка виявилася підключена до мережі, і хлопця вдарило струмом. Він помер на місці події.

Друзі злякалися і вирішили поховати тіло самостійно. Вони вивезли знайомого за село і закопали на стихійному сміттєзвалищі.

Пошуки решток кісток тривали не один день. Після цього їх направили на дослідження. ДНК-експертиза підтвердила, що кістки належать зниклому хлопцеві.

Не виявили фахівці на рештках жодних ушкоджень, які б свідчили про насильницьку смерть.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW