У Сєвєродонецьку спостерігають збільшення "бавовни"а околицях міста Сєвєродонецьк Луганської області збільшилася кількість "бавовни", розповів в ефірі одного з українських телеканалів начальник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк, передає УНН.

"На жаль, місто (Сєвєродонецьк, - ред.) залишається окупованим, але вже навіть в околицях Сєверодонецька відбувається "бавовна", тобто є розуміння, що все ж таки дотягується і туди. Або це випадковість, але приємна така випадковість", - розповів він.

Стрюк уточнив, що останню "бавовну" можна було спостерігати наприкінці 2022 року.

Крім цього, він повідомив, що російські окупанти у місті поводяться "доволі впевнено і нахабно" стосовно місцевого населення. Загарбники проводять різні заходи, зокрема "під музику та червоний прапор" роздають дітям паспорти російської федерації, додав Стрюк.

"Цей театр абсурду нарощується, і замість відновлення міста з метою демонстрації своєї впевненості намагаються проводити всілякі пропагандистські акції, демонструвати свою зверхність. Чим далі стає напруженою ситуація, тим більше абсурду виходить на вулиці", - резюмував він.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW