Під Мар'їнкою ЗСУ зупинили наступ російських військНевеличке місто Мар'їнка, що неподалік тимчасово окупованого Донецька, кілька місяців перебуває в епіцентрі бойових дій на Донбасі. Внаслідок запеклих зіткнень українських захисників та російських загарбників населений пункт перетворився на руїни: тут не залишилося жодного цивільного мешканця.

Армія рф вже майже 15 місяців намагається захопити Мар'їнку, однак вона досі залишається під контролем українських сил — принаймні, частково. Проаналізувавши події в місті, військовий експерт Олег Жданов у коментарі Донбас24 зауважив, що за період повномасштабного вторгнення росіяни змогли просунутися лише на кілька сотень метрів далі від центру. Надалі ситуація залишається незмінною.

«На східній околиці Мар'їнки проходить лінія розмежування, яку українські захисники боронили протягом восьми років. Такий героїзм і стійкість бійців фактично призвела до того, що негласно місто стало фортецею на шляху російських військ», — підкреслив він.

Цей шлях для загарбників має дуже важливе значення. Адже Мар'їнка — своєрідний ключ до тимчасово окупованого Донецька: населені пункти розділяє відстань в пару десятків кілометрів. Якщо б нашим військам вдалося витиснути росіян з міста, то вони отримали б вихід на дуже гарні позиції. Однак у найближчій перспективі передумов для розвитку подій подібним чином військовий експерт не бачить. Тож«тривожні» повідомлення, які розповсюджують деякі російські телеграм-канали щодо ймовірної втрати часткового контролю над Мар'їнкою, вважає дезінформацією.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW