Спецтрибунал для росії: у Палаті представників США підтримали довгоочікувану резолюціюСьогодні, 17 травня комітет із закордонних справ Палати офіційно підтримав за довгоочікувану резолюцію. Представники Конгресу США проголосували за створення спеціального трибуналу для покарання за злочин агресії проти України.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на автора документа конгресмена Білла Кітінга.

За його словами, тепер ми на крок ближче до справедливості для України.

"Мій законопроєкт про офіційну підтримку створення спеціального трибуналу щодо злочинів агресії в Україні підтримали у комітеті із закордонних справ", - написав Кітінг у Twitter.

Він зазначив, що цей спеціальний трибунал є ланкою, якої не вистачає, у розслідуванні воєнних злочинів росії та необхідним кроком для притягнення росії до відповідальності за її дії.

Незадовго до цього, 12 травня, 37 країн-учасниць коаліції спеціального російського трибуналу (Core Group) нещодавно провели зустріч у Таллінні.

Усі учасники саміту з країн G7 та ЄС підтвердили свою рішучість притягнути найвище керівництво росії до відповідальності за злочин агресії проти України.

Європейський парламент та Парламентська асамблея Ради Європи також проголосували за створення спеціального міжнародного трибуналу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW