Служба відновлення Житомирщини: Поліпшуємо проїзд від Попільні до межі з Київщиною, — ФОТОУ Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області повідомили:

«Поліпшуємо проїзд від Попільні до межі з Київщиною».

За рахунок експлуатаційного утримання автошляхів дорожники проводять ремонт вибоїн на регіональній дорозі Р-18 Житомир – Попільня – Сквира – Володарка – Ставище.

Підрядна організація працює пневмо-струменевим методом, що дозволяє швидко усунути дефекти дорожнього покриття та економно використовувати державні кошти.

Роботи виконуються від селища Попільня, через села Парипси, Строків в напрямку Київської області.

У місцях проведення ремонтних робіт варто дотримуватись тимчасових знаків обмеження швидкості. Це обов’язкова вимога задля безпеки та уникнення потрапляння ремонтних матеріалів на автотранспортні засоби.

«Кілька ділянок автошляху Р-18 мали намір капітально ремонтувати у 2022 році, через повномасштабне вторгнення всі планові капітальні ремонти призупинені. Наразі змушені забезпечувати проїзд в межах наявного фінансування за рахунок експлуатації доріг», - зауважили в службі відновлення у Житомирській області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW