Ціна на електроенергію виросте максимум вдвічі — ГерусВаріанти підняття тарифів на електроенергіюбудуть поміркованими. Наразі розглядаються варіанти підвищення тарифів максимум вдвічі.

Про це повідомив голова парламентського комітету з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус.

За словами нардепа, розглядається варіант підвищення до 2,4 грн та 2,8 грн за кВт-год. Також інша ініціатива — 2 грн та 2,4 грн за кВт-год (замість наявних 1,44 грн/кВт-год при споживанні до 250 кВт-год на місяць та 1,68 грн за кВт/год при перевищенні місячних лімітів).

«Головне ж завдання — не просто максимально зібрати з людей гроші, впровадивши непомірний „податок“ на енергоспоживання й піднявши тариф вище за ринковий рівень, а проінвестувати енергосистему, відновити її, можливо, навіть десь перебудувати, щоб сформувати запас міцності до наступної зими», — підсумував голова парламентського комітету з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус.

Варто зазначити, що на час воєнного стану в Україні заборонено піднімати ціни на деякі комунальні послуги. І якщо НКРЕКП висловився про необхідність підняти тарифи на електроенергію, в тому числі і через обстріли енергосистеми, то «Нафтогаз» залишив старі ціни на блакитне паливо ще на рік.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW