Був дбайливим чоловіком, батьком та щирим другом: війна забрала життя ще одного воїна з Тернопільщини5 травня під час виконання бойового завдання загинув воїн з  села Літовише Шумської громади – Швець Ярослав Степанович.

Про це повідомив  Вадим Боярський у мережі Facebook.

"Під час виконання бойового завдання на території Донецької області 5 травня 2023 року загинув наш земляк - Швець Ярослав Степанович, 1993 року народження, уродженець села Літовище. Призваний на військову службу Тернопільським РТЦК та СП Тернопільської області.
Служив гранатометником, вірний військовій присязі хоробро захищав Україну та кожного з нас. Дбайливий чоловік та батько, надійний друг та побратим, людина з великим серцем, який ніколи не уникав труднощів, а мужньо та хоробро долав їх. Важко підібрати слова, які б зараз могли заспокоїти згорьовану родину Героя. Молитвою, добрим словом, згадаймо воїна, який боронив рідну землю і віддав життя за Україну. Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та друзям загиблого. Вічна пам'ять та шана Герою! Про зустріч тіла та чин поховання загиблого Героя повідомимо додатково", — йдеться у повідомленні.

Співчуття рідним і близьким!

Слава, шана та вічна пам’ять Герою!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW