Тернопільська команда увійшла у ТОП - 20 Чемпіонату України з плаванняВпродовж 3-7 травня у м. Бровари (Київська область) проходив Чемпіонат України з плавання. Тернопільська команда плавців взяла участь у чемпіонаті та за результатами фінальних запливів вихованці спортивних закладів потрапили у ТОП-20 найсильніших плавців України.

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

Тернопіль представляли спортсмени «КДЮСШ №1» та «КДЮСШ №2 ім. Юрія Горайського» у складі:

Юрій Юркевич (МСУ), Валерій Чуловський (МСУ), Тетяна Кучеренко (КМСУ) - спортсмени «КДЮСШ №2 ім. Юрія Горайського», тренер представник Марина Дзюбановська;
Михайло Басара (КМСУ), Поліна Циклаурі (КМСУ), Володимир Синеруб (КМСУ), Валентина Степанюк (КМСУ), Лука Лизень (КМСУ) - спортсмени «КДЮСШ №1» , тренер - представник Катерина Антонишин.

За результатами змагань на дистанції 50 м вільним стилем серед чоловіків бронзову нагороду здобув Юрій Юркевич вихованець «КДЮСШ №2 ім. Ю. Горайського». Підготували спортсмена тренери - Мирон Ференц та Віталій Волинець.

За підсумками попередніх запливів тернополяни потрапили до фінальних запливів:

Тетяна Кучеренко («КДЮСШ №2 ім. Юрія Горайського», тренер Марина Дзюбановська) на дистанціях 50 та 100 м вільним стилем, 50 м батерфляй та 50 м на спині.
Валерій Чуловський («КДЮСШ №2 ім. Юрія Горайського», тренер Марина Дзюбановська) на дистанціях 50 та 100 м на спині та 50 м батерфляй.
Поліна Циклаурі («КДЮСШ №1», тренер Катерина Антонишин) на дистанції 100 м батерфляєм. Михайло Басара («КДЮСШ №1», тренер Катерина Антонишин) на дистанції 50 м на спині.
Юрій Юркевич («КДЮСШ №2 ім. Юрія Горайського», тренер Віталій Волинець) на дистанціях 50 м батерфляй та 50 м на спині.

Вітаємо спортсменів та тренерів з вдалим виступом на Чемпіонаті України та бажаємо успіхів у наступних стартах.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW