Навіщо господині додають сіль у соняшникову олію і чи варто це робитиРаніше наявність солі в соняшниковій олії на кухнях в українських оселях нікого не дивувала, як зараз, а була результатом одного з лайфхаків наших мудрих господинь.

Тож пропонуємо з’ясувати, для чого сипати сіль в соняшникову олію і чи насправді варто це робити.

Навіщо насипають сіль в олію

Варто сказати, що раніше цей лайфхак був дуже популярним, а ось в наші часи особливого сенсу в ньому нема. Справа в тому, що сіль в олію насипалась, щоб можна було протягом більшого періоду часу зберігати великі запаси і щоб вона не псувалась та не набувала неприємного гіркуватого смаку.

Всім відомо, що сіль є натуральним консервантом. Саме тому її додавання допомагало кмітливим українським господиням. Варто сказати, що даний лайфхак значно мінімізував ймовірність, що продукт харчування зіпсується (через контакт із повітрям або ємність з невідповідного матеріалу) до того часу, як його встигнуть спожити.

У наші часи олія випускається у герметичній тарі. А ще господині не роблять таких великих запасів. Як підсумок, можна зауважити, що такий лайфхак справді є корисним, але дещо застарілим.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW