СБУ повідомила про підозру всім російським сенаторам, які підтримали «приєднання» до рф тимчасово окупованих регіонів УкраїниСлужба безпеки та Офіс Генерального прокурора зібрали масштабну доказову базу на 170 сенаторів ради федерації федеральних зборів рф, які сприяли тимчасовій окупації частини східних та південних регіонів України.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Зазначається, що у лютому 2022 року всі вони підтримали ратифікацію «договору про дружбу, співробітництво та взаємодопомогу» між країною-агресором і терористичними організаціями «л/днр».

Також посадовці одностайно підтримали звернення президента росії про використання зс рф за межами країни.

Тим самим сенатори сприяли реалізації плану москви щодо ведення агресивної війни проти нашої держави.

Крім цього, у жовтні минулого року вони ратифікували «договори про входження» до складу рф тимчасово окупованих районів Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили російським сенаторам про підозру за такими статтями Кримінального кодексу України:

▪️ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність та недоторканність України);

▪️ ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 (планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни).

Зловмисникам загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Уточнюється, що досудове розслідування проводять співробітники СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

СБУ повідомила про підозру всім російським сенаторам, які підтримали «приєднання» до рф тимчасово окупованих регіонів України, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW