У Житомирському районі повернули гідротехнічну споруду!У Житомирському районі за втручання прокуратури громаді реально повернули гідротехнічну споруду!

Прокурори Житомирської окружної прокуратури забезпечили виконання рішення суду щодо реального повернення гідротехнічної споруди у власність Новогуйвинської ОТГ Житомирського району. Площа споруди - 140 м2..

Нагадаємо, свого часу (2019 р) рішення про надання в оренду греблі депутати сільської ради прийняли в умовах конфлікту інтересів, за участі керівників (головного інженера та агронома) приватного товариства-орендаря, які проголосували на сесії «за».

З огляду на незаконність набуття в оренду гідроспоруди, окружна прокуратура у судовому порядку ініціювала її повернення громаді.

Орендар, у свою чергу, намагався оскаржити рішення Господарського суду Житомирської області про задоволення позову прокуратури.

Однак апеляційний господарський суд відмовив позивачу. Натомість підтримав позицію прокуратури та зобов’язав товариство повернути об’єкт громаді.

Наразі рішення суду реально виконано, гідроспоруду передано до комунальної власності.

Житомирська обласна прокуратура

У Житомирському районі повернули гідротехнічну споруду!, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW