Найближчим часом буде запущено процес попереднього відбору ДНК-матеріалу в захисниківПід головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук відбулася міжвідомча нарада за участі силових структур та Уповноваженого зі зниклих безвісти.

Ключовим було питання налагодження процесу попереднього відбору ДНК-матеріалів у військовослужбовців, правоохоронців і членів добровольчих формувань територіальних громад.

Наразі спостерігається позитивна динаміка в налагодженні цього процесу. Кожне відомство напрацьовує індивідуальний порядок відбору і зберігання ДНК-матеріалів. Представники силових структур запевнили, що вже найближчим часом ДНК людей буде оцифровуватися та зберігатися в особовій справі.

«Дякуємо нашим силовикам за оперативність у вирішенні цього питання. Попри всі складнощі, які диктують реалії сьогодення, вони напрацьовують нові механізми, що спростять за необхідності процес ідентифікації людей. На жаль, зараз це на часі, тож маємо всіляко цьому сприяти», – наголосила Ірина Верещук.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW