Суд призначив 12 років позбавлення волі “очільнику” водної поліції БердянськаУ квітні 2023 року Жовтневий райсуд заочно визнав винним бердянця, який погодився зайняти місце голови незаконно створеного правоохоронного органу, де займався рейдерством та розкраданням

У червні минулого року Кірєєв Володимир Анатолійович отримав повідомлення про підозру. В ній сказано, що ще у квітні 2022-го він почав співпрацювати із росіянами, які “виділили” йому посаду очільника “водної поліції міста Бердянськ”.

Очоливши незаконно створену структуру, Кірєєв “на благо організації” брав участь у вилученні транспортних та плавзасобів, а також водних біоресурсів нібито для роздачі гуманітарки.

Так, встановлено, що Кірєєв організував рейдерство кількох ФОПів, де було вкрадено: два риболовецькі судна «Мотоботс», «ЗІЛ», Volkswagen T5, Volkswagen Caddy, човен з мотором ЯЗП0267 Стріла, двигун до човна SUZUKI 225 та автомобіль марки «ГАЗ 66».

Ба більше, згідно із матеріалами справи, чоловік роздавав інтерв’ю пропагандистським ЗМІ, таким як «Крьім24» та «Херсон24.Новости», в яких розповідав, що займається не рейдерством та розкраданням майна, а волонтерствує, цитуємо: «Данная продукция была изъята и направлена в город Бердянск на морозильное хранилище, где она будет находиться и в виде гуманитарной помощи раздаваться гражданам города Бердянска и Приморска».

Відтак, рішенням суду Кірєєв отримав строк у 12 років позбавлення волі та без права 15 років працювати в правоохоронних органах та органах влади, конфісковане майно у вигляді трьох автівок, та арешт частини квартири, що належить йому.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW