Злитий в мережу «план контрнаступу» – фейк і спецоперація росіїЗлиті в мережу так звані «засекречені військові документи» про плани ЗС України – підробка та спецоперація російських спецслужб.

Про це заявив представник Головного управління розвідки МО України Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону, передає редакція.

Зазначимо, що Україна не оголошує про успіхи контрнаступу сил оборони, щоб не нашкодити процесу. Про результати повідомляють, коли українські війська остаточного закріплюються на тих чи інших позиціях. 

Андрій Юсов зауважив, що останні десятиліття найуспішніші операції російських спецслужб проходили в фотошопі. З попереднього аналізу цих матеріалів видно брехливі цифри по втратах з обох сторін. Частина інформації явно зібрана з відкритих джерел. 

Говорячи про потреби української армії, Андрій Юсов зауважив, що ця тема багато обговорювалась на всіх рівнях:

«Ні для кого не є секретом, що Україна ставить питання про авіацію, танки, боєприпаси та інші речі, які потрібні для швидшого звільнення окупованих територій, для збереження життів. Все інше – будемо чекати офіційних коментарів. Але українському суспільству немає підстав переживати».

Андрій Юсов додав, що контрнаступ буде, і головні плани ворог побачить і відчує на полі бою. Він також припустив, що росіяни могли підробити документи, щоб зірвати або уповільнити західну допомогу Україні.

В свою чергу голова Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш зазначав, що ворог зазнає великих втрат, особливо на півночі, адже там ЗСУ контролюють висоти.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW