На Хмельниччині відбувся конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментахОбласний огляд-конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах – учнів мистецьких шкіл «Весняні смички» цьогоріч проходив у приміщенні Хмельницького фахового музичного коледжу ім. В.І. Заремби 05 квітня 2023 року.

Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва з метою підтримки учнів мистецьких шкіл – виконавців на струнно-смичкових інструментах та залучення їх до мистецької діяльності уже вдесяте виступає організатором Обласного огляду-конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах – учнів мистецьких шкіл.

Творче змагання 2023 року зібрало широке коло учасників і порадувало організаторів, членів журі достатнім рівнем виконавської майстерності. Більше 50 учнів мистецьких шкіл Хмельниччини стали учасниками конкурсу у номінаціях «Солісти» (скрипка, віолончель, контрабас) та «Ансамблі».

Під час урочистого відкриття усіх присутніх привітала Софія Зульфікар – учениця 7 класу Хмельницької школи мистецтв «Озерна» та дитячої музичної школи-студії при Хмельницькому фаховому музичному коледжі ім. В.І. Заремби (клас викладача Пасеки Віри Геннадіївни). Сьогодні саме музика захоплює талановиту юну скрипальку, дає їй наснагу, спонукає до творчості та до прагнення удосконалюватись.

Члени журі були єдині у думці, що обласний конкурс сприяє підвищенню виконавської майстерності та професійному зростанню юних музикантів. За їх оцінкою, учні справили чудове враження своєю підготовкою, музичним мисленням. За цими успіхами стоїть велика кропітка робота викладачів.

Конкурс залишив по собі добрі враження і показав, як багато здібних дітей захоплюються грою на струнно-смичкових інструментах, займаються колективною творчістю та досягають суттєвих успіхів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW