Більше 30 тисяч без вищої освіти: які робітничі професії в Україні найзатребуванішіВодії-далекобійники, малярі та конструктори меблів, тонувальники авто та механіки отримують в Україні найвищі зарплати. Їм та представникам інших робітничих спеціальностей готові платити від 30 тис. грн.

Звичайно, зарплатня може змінюватися залежно від міста, і у меншому населеному пункті бути значно нижчою.

Проте, те що ця цифра буде помітно перевищувати розмір мінімалки, можна сказати з упевненістю.

Водій вантажної машини чи бензовоза може заробляти близько 50 тис. грн. Шукають здебільшого людей із досвідом від 1 року, працевлаштовують офіційно. Таку вакансію пропонують як мережі АЗС, так і представники ритейлу. За кожен кілометр у середньому платять 4 грн. За місяць можна проїхати близько 13 тис. км.

Тонувальник авто може заробляти від 45 тис. грн. В обов'язки входить тонування автоскла, укріплення та захист автоскла, розтонування та зняття плівок. Найчастіше на роботу беруть тих спеціалістів, які мають від 1 року досвіду.

Маляр МДФ-фасадів може заробляти близько 40 тис. грн на місяць. Для працевлаштування необхідно мати досвід роботи маляром по дереву та вміти працювати з пульверизатором. В обов'язки входить нанесення фарби на фасади. Одна з важливих переваг – офіційне працевлаштування та біла заробітна плата.

Механік може заробляти близько 30 тис. грн. Досвід роботи від 2 років буде значною перевагою. Такий спеціаліст має проводити діагностику поломок та самі роботи. Розмір заробітної плати залежить від обсягів робіт. Чим популярніша станція технічного обслуговування, тим більшою буде зарплата.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW