Прославляла керівництво рф та «лнр/днр»: на Черінгівщині викрили інтернет-пропагандисткуСпівробітники Служби безпеки України викрили мешканку Корюківського району, яка у соцмережах схвалювала окупаційні дії рф проти України.

Ворожа поплічниця переїхала на Чернігівщину з Криму декілька років тому, повідомляє пресслужба СБУ в Чернігівській області.

Використовуючи заборонену соцмережу «Однокласники» вона неодноразово поширювала дописи із глорифікацією збройної агресії рф проти України та висловлювала підтримку російським військовим.

Прославляла керівництво рф та «лнр/днр»: на Черінгівщині викрили інтернет-пропагандистку, фото-1

Крім того, у розміщених нею матеріалах прославлялось керівництво рф, а також т. зв. «лнр/днр».

Матеріали для поширення пропагандистка отримувала через контакти в інтернет середовищі, більшість яких складали її друзі та знайомі з рф.

Під час обшуку за місцем проживання фігурантки правоохоронці вилучили докази протиправної діяльності.

Ворожій поплічниці повідомлено про підозру за ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Наразі матеріали кримінального провадження скеровано до суду.

Прославляла керівництво рф та «лнр/днр»: на Черінгівщині викрили інтернет-пропагандистку, фото-2

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW