У Запоріжжі постійна комісія з медицини обговорила доцільність високого преміювання адміністрації в 5 міській лікарніСьогодні, 5 квітня, постійна комісія з питань охорони здоров’я обговорила поточну ситуацію в комунальному закладі «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги».

Про це повідомляє 061.

В КУ «Адміністрація з питань охорони здоров'я» повідомили, що наразі ситуація в лікарні покращилася, проте питання до адміністрації лікувального закладу все ще залишились.

Зокрема, депутати обговорили фінансовий стан лікарні, великі премії та постійні дотації з міського бюджету.

Так, директорка «Адміністрації з питань охорони здоров'я» Олена Литвиненко розказала, що в 2021 році фонд оплати праці склав 199,4 мільйона гривень,премії – 9,9 млн. Найбільші заохочення в цей рік отримало нейрохірургічне відділення та відділення термічної травми. Фінпідтримка з бюджету склала 48,4 мільйона гривень

В 2022 році фонд оплати праці склав 263 мільйона гривень. На виплату премій направили 19,7 млн грн, з них адміністрації 3,7 млн грн (від 30 до 60 тисяч щомісяця). Додаткові виплати були спрямовані на юридичну службу, бухгалтерію, водіям. З місцевого бюджету фінансова підтримка склала 37,4 млн грн

На 2023 рік – дотації з місцевого бюджета на пеоший квартал склали близько 21 мільйона гривень. На премії направили 2,5 мільйона гривень. В адміністрації охорони здоров’я міста зафіксували факти преміювання заступників головного лікаря та керівників відділень самими себе та своїх рідних. Так, наприклад преміювання водіїв склали 30-40 тисяч гривень, юридична служба - до 60 тисяч гривень.

В.о головного лікарня, медичний директор лікарні Петро Риженко повідомив, що наразі питання преміювання та дотацій буде більш детально опрацьовано, щоб бюджетні кошти були розподілені максимально ефективно.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі адміністрація з питань охорони здоров’ я надала висновок на петицію про скасування оптимізації лікарні №5.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW